O nás

Také patříte ke skalním fanouškům mladé módní značky Fine Furs? Nebo jste se na našem e-shopu ocitli naprostou náhodou a teprve se rozkoukáváte? Ať už je to jakkoliv, pojďte se společně s námi podívat na naši výrobu, vznik celého projektu nebo zjistěte, v čem jsou naše produkty tak jedinečné.

Jak vznikla značka Fine Furs?

Stejně jako za velkou řadou módních projektů, tak také za značkou Fine Furs stojí nespokojenost s kvalitou běžně dostupných produktů. Vždy jsem dávala přednost udržitelné módě a najít v obchodních domech zimní oblečení z přírodních materiálů, jehož kvalita a zpracování by odpovídaly neúměrně vysoké ceně, mi přišlo jako naprosto nesplnitelný úkol. Jednoho dne jsem se tedy po dalším neúspěšném lovu rozhodla pro zásadní krok. Přestala jsem dělat kompromisy a začala hledat šikovnou švadlenku, která by pro mě byla schopná ušít módní kousky zdobené pravou kožešinou.

A tím byl celý projekt odstartován, aniž bych o tom tehdy ještě věděla. Déle než týden jsem strávila hledáním dodavatelů materiálů, které by splňovaly mé náročné představy o kvalitě, a o několik dní později již začaly vznikat pod rukama švadlenky první módní kousky. Tenkrát samozřejmě pouze pro mne samotnou. A snaha se vyplatila. Sklidila jsem spoustu milých pochval a zájem okolí byl tak veliký, že v roce 2015 pomalu začala vznikat značka Fine Furs. Od roku 2019 jste nás mohli najít v havířovském showroomu a o chvíli později i v Praze. Ale vzhledem k tomu, že mám od roku 2022 i novou roli ,,mámy", a dbáme na osobní přístup ke každé zákaznici, rozhodli jsme se fyzickou prodejnu nechat pouze na Moravě, odkud pocházíme. Nyní nás najdete v nově zrekonstruovaném showroomu v centru Ostravy. 

Zimní oblečení i doplňky z udržitelných materiálů

V současné chvíli se zaměřujeme nejen na výrobu zimního oblečení, ale nabídku jsme rozšířili také o originální módní doplňky nejen na léto. A nezůstalo ani pouze u kožešin, naopak můžete dnes na e-shopu najít také zboží z dalších přírodních materiálů, mezi které patří vlna, kašmír nebo pravá kůže.

Při výrobě dbáme nejen na kvalitu použitých materiálů, ale také na precizní zpracování každého detailu. Neustále pro vás sledujeme poslední módní trendy a rozšiřujeme nabídku o nové úžasné kousky. Výhodou je také naše flexibilita. Chápeme, že každá z nás se nemůže pyšnit postavou modelky, hodně výrobků jsme tedy schopni přizpůsobit Vaší postavě. Samozřejmostí je osobní a příjemný přístup celého našeho týmu a profesionální poradenství.

 

Na Vaše dotazy, objednávky nebo návštěvu v showroomu se těší zakladatelka Fine Furs,

 

Ing. Alexandra Šírová a celý Fine Furs tým!