O nás

Také patříte ke skalním fanouškům mladé módní značky Fine Furs? Nebo jste se na našem e-shopu ocitli naprostou náhodou a teprve se rozkoukáváte? Ať už je to jakkoliv, pojďte se společně s námi podívat na naši výrobu, vznik celého projektu nebo zjistěte, v čem jsou naše produkty tak jedinečné.

Jak vznikla značka Fine Furs?

Stejně jako za velkou řadou módních projektů, tak také za značkou Fine Furs stojí nespokojenost s kvalitou běžně dostupných produktů. Vždy jsem dávala přednost udržitelné módě a najít v obchodních domech zimní oblečení z přírodních materiálů, jehož kvalita a zpracování by odpovídaly neúměrně vysoké ceně, mi přišlo jako naprosto nesplnitelný úkol. Jednoho dne jsem přestala dělat kompromisy a začala hledat šikovnou švadlenku, která by pro mě byla schopná ušít módní kousky zdobené pravou kožešinou. A tím byl celý projekt odstartován, aniž bych o tom tehdy ještě věděla.

Dlouhé měsíce jsem strávila hledáním dodavatelů materiálů, které by splňovaly mé představy o kvalitě, a o několik dní později již začaly vznikat pod rukama švadlen první módní kousky. Tenkrát samozřejmě pouze pro mne samotnou. A snaha se vyplatila. Sklidila jsem spoustu milých pochval a zájem okolí byl tak veliký, že v roce 2015 pomalu začala vznikat značka Fine Furs. 

Zimní oblečení i doplňky z udržitelných materiálů

V současné chvíli se zaměřujeme nejen na výrobu zimního oblečení, ale nabídku jsme rozšířili také o jarní bundy a doplňky. A nezůstalo ani pouze u kožešin, naopak můžete dnes na e-shopu najít také zboží vlny, kašmíru, prvotřídní kůže a dalších přírodních materiálů. Náš sortiment si můžete také prohlédnout a zakoupit v nově zrekonstruovaném showroomu v centru Ostravy. 

Při výrobě dbáme nejen na kvalitu použitých materiálů, ale také na precizní zpracování každého detailu. Neustále pro vás sledujeme poslední módní trendy a rozšiřujeme nabídku o nové kousky. Výhodou je také naše flexibilita. Chápeme, že každá z nás se nemůže pyšnit postavou modelky, hodně výrobků jsme tedy schopni přizpůsobit Vaší postavě. Samozřejmostí je osobní a příjemný přístup celého našeho týmu a profesionální poradenství.

 

Na Vaše dotazy, objednávky nebo návštěvu v showroomu se těší zakladatelka Fine Furs,

 

Ing. Alexandra Šírová a celý Fine Furs tým!