Vrácení zboží

Vrácení zboží/reklamace

Korespondenční adresa pro zpětné zaslání zboží je
:


FINE FURS S.R.O.
Jana Wericha 409/7
Havířov
736 01
+420778425505

Zásilky určené pro odstoupení a reklamaci odesílejte na výše uvedenou korespondenční adresu balíkem do ruky nebo na výdejní místo Zásilkovny na adrese: Jana Wericha 400/3, Havířov (Centrum krásy a odpočinku). K zásilce se zbožím přidejte formulář pro odstoupení od smlouvy.

Lhůta pro vrácení zboží je 14 dní. Potvrzení o odeslání si uschovejte. Vrácení platby probíhá rovněž do 14ti dnů po obdržení a kontrole zboží. Zboží musí být vráceno zpět v původním obalu, kompletní, čisté, nenošené, nepoškozené. Prosím berte na vědomí, že zboží šité na zakázku či šité na míru není možné vrátit. Pokud si nejste jistí, zda zboží je možné vrátit, kontaktujte zákaznický servis na e-mailu info@finefurs.cz.

 

Lhůty:

Zpracování odstoupení od smlouvy
a vratka platby proběhne v zákonné 14ti denní lhůtě od přijetí vrácené zásilky.

Zpracování reklamace (vadné zboží) probíhá v zákonné 30ti denní lhůtě výměnou za nový nebo opravený produkt. Není-li možné zakoupený produkt opravit nebo není-li již produkt k dispozici k výměně, budou vráceny finanční prostředky. Kompletní ustanovení a informace naleznete v Obchodních podmínkách.

 

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení